Gallery 1.4.4 - en to he translation catalogue (147 entries)

en: Gallery needs Reconfiguration
he: Gallery זקוקה להיות מוגדרת מחדש

en: Gallery Configuration Error
he: שגיאת תצורה של Gallery

en: Gallery has not been configured!
he: Gallery לא הוגדרה כראוי

en: This is the Gallery system check page.
he: זהו מסך בדיקת המערכת של Gallery.

en: This page will validate your installation to make sure that you have all the necessary components and permissions on this system and that everything is configured reasonably.
he: דף זה יבדוק את תצורת המערכת שלך, על מנת לודא שכל הרכיבים הדרושים וכל ההרשאות על המערכת מאפשרים התקנה סבירה של Gallery.

en: Gallery Diagnostics Page
he: עמוד דיאגנוסטיקות Gallery

en: Gallery Help Page
he: עמוד עזרה של Gallery

en: Having problems?  Try the %s, %s and %s.
he: בעיות? נסה את %s, %s ו-%s.

en: Having problems?  Try the %s and %s.
he: בעיות? נסה את %s ו-%s.

en: Success
he: הצלחה

en: Serious Warning
he: אזהרה חמורה

en: Warning
he: אזהרה

en: There are errors in your configuration that will prevent Gallery from functioning properly.
he: ישנן שגיאות בתצורת הסביבה שימנעו מ-Gallery לפעול כראוי.

en: You must fix them before you can continue.
he: עליך לתקן שגיאות אלה לפני שניתן יהיה להמשיך.

en: Your installation has <b>serious warnings</b>!<br>Continue at your own risk...
he: בהתקנה שלך ישנן <b>אזהרות חמורות</b>! <br>המשך על אחריותך...

en: Your installation has warnings, but this is usually OK.  Keep going!
he: בהתקנה שלך יש אזהרות, אבל בדרך-כלל זה בסדר. אפשר להמשיך!

en: Your installation passed with flying colors!  Go go go!
he: ההתקנה שלך עברה את הבדיקה באופן מושלם! היידה!

en: Check %s
he: בדוק %s

en: This script is designed to examine your %s installation to see if it is ok to be used by Gallery.
he: תוכנית זו בודקת את התקנת %s שלך, לראות אם ניתן להשתמש בו ב-Gallery.

en: You should run this script <b>after</b> you have run the config wizard, if you have had problems with your %s installation that the wizard did not detect.
he: את התוכנית הזו יש להריץ <b>לאחר</b> הרצת אשף התצורה, אם היו בעיות בהתקנת %s שהאשף לא הצליח לזהות.

en: Loading configuration files.  If you see an error here, it is probably because you have not successfully run the config wizard.
he: טוען קבצי תצורה. אם מופיעות כאן הודעות שגיאה, כנראה שלא הצלחת בהרצת אשף התצורה.

en: It seems that you did not configure your GALLERY. Please run and finish the configuration wizard.
he: נראה שלא נקבעה תצורת Gallery. נא להריץ את כל שלבי אשף התצורה.

en: Let us see if we can figure out what operating system you are using.
he: ננסה לזהות על איזו מערכת הפעלה אתה עובד.

en: This is what your system reports
he: זה מה שהמערכת שלך מדווחת

en: This is the type of system on which PHP was compiled
he: זה טיפוס המערכת עמו חבילת PHP קומפלה.

en: You told the config wizard that your %s binaries live here:
he: אמרת לאשף התצורה שלך שקבצי ההרצה של %s נמצאים כאן:

en: If that is not right (or if it is blank), re-run the configuration wizard and enter a location for %s.
he: האם הערך שגוי (או חסר), יש להריץ מחדש את אשף התצורה ולהזין את המיקום של %s.

en: If you see an error above complaining about reading or writing to %s then this is likely a permission/configuration issue on your system.  If it mentions %s then it's because your system is configured with %s enabled.
he: אם יש לעיל שגיאה לגבי קריאה או כתיבה של %s, כנראה שיש בעיית הרשאות או הגדרות במערכת שלך. אם ההודעה מזכירה את %s, כנראה שהמערכת מוגדרת כך ש-%s מאופשר.

en: You should talk to your system administrator about this, or see the %sGallery Help Page%s.
he: כדי לך לדבר עם מנהל המערכת שלך על זה, או לפנות ל %s דפי העזרה של Gallery %s.

en: For other errors, please refer to the list of possible responses in %s to get more information.
he: לשגיאות אחרות, בדוק את רשימת התגובות האפשריות ב-%s כדי לקבל עוד מידע.

en: File %s does not exist.
he: הקובץ %s אינו קיים.

en: Expected status: %s, but actually received status %s.
he: סטטוס צפוי: %s, סטטוס שהתקבל בפועל: %s.

en: can't detect version on Windows
he: לא יכול לזהות גירסה ב-Windows.

en: %sClick here%s to hide the details
he: %sלחץ כאן%s על מנת להסתיר את הפרטים.

en: If you see errors, you should %sclick here%s to see more details
he: אם יש שגיאות, %sלחץ כאן%s כדי לראות יותר פרטים

en: unknown
he: לא ידוע

en: Note:
he: הערה:

en: Gallery Title
he: כותרת Gallery

en: Gallery
he: גלריה

en: REQUIRED
he: חובה

en: This setting tells Gallery which set of graphics tools you prefer it to use.  If Gallery says both are okay (on the first page) then this is simply user preference.  Otherwise go with the one that Gallery was able to find without error.
he: ערך זה אומר ל-Gallery איזו חבילת כלים גרפיים עדיפים לשימוש בעיניך. אם Gallery אומרת ששתי החבילות מותקנות (בדף הראשון), אז צריך רק לבחור את העדיפה לטעמך. אחרת, יש לבחור את החבילה אותה Gallery מצאה.

en: Path to NetPBM
he: ספרית NetPBM

en: I can't find NetPBM at the location you provided.
he: הכלים של NetPBM לא נמצאו בספריה שהזנת.

en: PNM to JPEG converter
he: מתרגם מ-PNM ל-JPEG

en: This value is only relevant if you use NetPBM.  NetPBM uses a tool to encode its internal image format into JPEG.  This tool is called either <i>ppmtojpeg</i> or <i>pnmtojpeg</i> depending on the version of NetPBM that you have installed.  Check your NetPBM directory to see which one you have installed and specify it here.  If you aren't sure, just take a guess and we'll try to verify it for you.
he: ערך זה רלוונטי רק אם בחרת להשתמש ב-NetPBM. NetPBM משתמש בכלי שמקודד את הפורמט הפנימי של התמונות שלו ל-JPEG. כלי זה יכול להיות <i>ppmtojpeg</i> או <i>pnmtojpeg</i>, תלוי בגירסת NetPBM שהתקנת. יש לבדוק בספריית NetPBM ולראות איזה מהכלים מותקן ולסמנו כאן. אפשר כמובן גם לנחש, אם טעית תופיע הודעה על כך.

en: Path to ImageMagick
he: ספרית NetMagick

en: The path to the directory containing ImageMagick on your system.
he: כתובת הספריה המכילה את ImageMagick במערכת שלך.

en: I can't find ImageMagick at the location you provided.
he: לא מוצא את ImageMagick במקום שציינת.

en: yes
he: כן

en: no
he: לא

en: Advanced
he: מתקדם

en: JPEG Quality
he: איכות JPEG

en: How many albums should be displayed per Gallery page?
he: כמה אלבומים יוצגו בעמוד אחד של גלריה ?

en: Display search engine on main Gallery page?
he: הצג מנוע חיפוש בדף הראשי של Gallery ?

en: Time Limit
he: הגבלת זמן

en: Turn debug mode on so that you can diagnose problems?
he: הפעל מצב Debug המאפשר לבצע דיאגנוזה לתקלות?

en: Status code
he: קוד סטטוס

en: Session variable
he: משתנה session

en: Border color
he: צבע הגבול

en: Border width
he: עובי מסגרת

en: Default Font
he: פונט ברירת מחדל

en: Default Columns
he: עמודות ברירת מחדל

en: Default Rows
he: מספר השורות בברירת המחדל

en: Thumbnail size
he: גודל השקופית

en: The default target size (in pixels) of album thumbnails.
he: גודל היעד (בפיקסלים) אליו יוקטנו תמונות בעת יצירת שקופיות.

en: Resized image size
he: גודל תמונה מוקטנת

en: off
he: כבוי

en: Add to beginning
he: הוסף להתחלה

en: Fit-to-window
he: התאם לחלון

en: Visitor size prefs
he: העדפות גודל של אורח

en: Gallery Link
he: קישור ל-Gallery

en: Click counts
he: ספירת צפיות

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Photo owner modification
he: שינוי בעלים של תמונה

en: Allow photo owners to edit and rotate/flip their own photos?
he: הרשה לבעלי התמונה לסובב/להפוך את התמונות?

en: Allow photo owners to delete their own photos?
he: אפשר לבעלים של תמונה למחוק אותה

en: Photo owner display
he: הצגת בעלים של תמונה

en: Display the name of photo owners with the caption?
he: הצג את שם בעלי התמונה עם התמונה ?

en: Nobody
he: אף אחד

en: documentation
he: תיעוד

en: missing
he: חסר

en: it's optional
he: לא חובה

en: optional
he: kt jucv

en: %s: <b>%s</b> must be an absolute URL!
he: %s: <b>%s</b> חייב להיות כתובת מוחלטת!

en: %s: <b>%s</b> must be a valid file (not a directory)!
he: %s: <b>%s</b> חייב להיות קובץ נגיש (לא ספריה)!

en: %s: <b>&quot;%s&quot;</b> must be a positive number
he: %s: <b>&quot;%s&quot;</b> חייב להיות מספר חיובי

en: %s: <b>%s</b> must not be zero
he: %s: <b>%s</b> אסור שיהיה אפס

en: %s: <b>%s</b> must be an executable file!
he: %s: <b>%s</b> חייב להיות קובץ executable

en: Directory %s does not exist.  Please create it.
he: הספריה %s לא קיימת.  נא ליצור אותה.

en: %s exists but is not a directory.  Please fix this.
he: %s קיים אבל אינו ספריה. נא לתקן זאת.

en: %s: %s exists, but is not writeable by the webserver user.  Try: %s or if that doesn't work: %s.  Also make sure that if you have an %s restriction then this tmp directory should be under the %s path
he: %s: %s קיים , אבל שרת ה-web אינו יכול לכתוב עליו. נסה: %s או אם זה לא עובד: %s .  ודא שאם יש לך הגבלת %s אז ספריית ה-tmp הזו נמצאת מתחת לספריה %s

en: Could not find %s.  Check your NetPBM directory to see which PNG->JPEG converter you have (or just try using %s instead).  Please check your configuration (or use ImageMagick).
he: לא יכל למצוא %s . יש לבדוק את ספריית ה-NetPBM כדי לראות איזה ממיר PNG->JPEG יש לך (או, רק בשביל לנסות, להשתמש ב-%s במקום) . בחר את ההגדרות שלך (או השתמש ב ImageMagick)

en: %s is not properly configured for use as a graphics package.  Make sure you entered a path to the %s binaries in step 2.
he: %s אינו מוגדר כראוי לשימוש כחבילה גרפית. יש לודא שהמיקום של קבצי ההרצה של %s הוזן כראוי בשלב 2.

en: Your server has the PHP open_basedir restriction set, and certain of your paths are not in the list of restricted paths
he: לשרת שלך רשימת הגבלות על ספריותPHP, וחלק מהספריות שלך אינן ברשימה זו

en: This doesn't mean that they won't work, however it does mean that we can't verify that the paths are correct.  If you are unable to upload photos correctly, please refer to the FAQ and to the %sdiagnostics%s to resolve your problems.
he: יתכן שהן יעבדו בכל-זאת, אך לא ניתן לודא זאת בשלב זה. אם לא ניתן להעלות תמונות בצורה נכונה, יש לפנות ל-FAQ ול%sדיאגנוסטיקה%s כדי לפתור את הבעיות.

en: Edit Config
he: ערוך תצורה

en: Save Config
he: שמור הגדרות

en: There are errors in your configuration.
he: יש שגיאות בהגדרות שלך.

en: Please go back and fix them!
he: נא לחזור ולתקן אותן!

en: Use Defaults
he: השתמש בברירות המחדל

en: Gallery Diagnostics
he: Gallery דיאגנוסטיקות

en: This page is designed to provide some diagnostics about your server to help you find issues that may prevent Gallery from functioning properly.
he: עמוד זה עוצב כדי לספק דיאגנוסטיקות על השרת שלך, על מנת לסייע לך בבעיות שיכולות  למנוע מ Gallery לפעול כראוי.

en: The config wizard tries all kinds of diagnostics to try to find and work around any issues that it finds on your system, but there may be other problems that we have not thought of.
he: אשף ההגדרות מפעיל בדיקות שונות כדי למצוא בעיות במערכת ולנסות לעקוף אותן, אך יתכן שישנן בעיות שלא חשבנו עליהן.

en: You can use these tools to find out more about your setup
he: ניתן להשתמש בכלים אלה כדי לברר עוד מידע על ההתקנה

en: Tool
he: כלי

en: Description
he: תיאור

en: PHP Info
he: מידע אודות PHP

en: This page provides information about your PHP installation.
he: עמוד זה מכיל מידע אודות התקנת ה PHP שלך.

en: It's a good place to look to examine all the various PHP configuration settings, and to find out on what kind of system you're running (sometimes it's difficult to tell when you're on an ISP's machine)
he: זהו מקום טוב לבחון את ההגדרות השונות של PHP, ולבדוק על איזה מין מערכת הוא מופעל (כשהמערכת אצל ספק אינטרנט, לעתים קשה לדעת מהן ההגדרות).

en: Check
he: בדוק

en: This page provides information about your NetPBM binaries.
he: עמוד זה מכיל מידע אודות קבצי ההרצה של NetPBM.

en: You can only use this page after you have successfully completed the configuration wizard (as it expects that you've already located and configured Gallery with the right path to NetPBM).
he: תוכל להשתמש בעמוד זה רק אחרי שתסיים בהצלחה את אשף ההגדרות (לשם הפעלת העמוד, דרוש ש-Gallery יותאם להפעלת NetPBM).

en: This page provides information about your ImageMagick binaries.
he: עמוד זה מכיל מידע אודות קבצי ההרצה של ImageMagick.

en: You can only use this page after you have successfully complete the configuration wizard (as it expects that you've already located and configured Gallery with the right path to ImageMagick).
he: תוכל להשתמש בעמוד זה רק אחרי שתסיים בהצלחה את אשף ההגדרות (לשם הפעלת העמוד, דרוש ש-Gallery יותאם להפעלת ImageMagick).

en: Check Sessions
he: בדוק Sessions

en: This page runs a very simple test on your PHP session configuration.
he: עמוד זה מפעיל בדיקה מאוד פשוטה להגדרת ה PHP session.

en: Gallery requires that your PHP installation is configured with proper session support.
he: Gallery דורשת שהתקנת ה PHP מוגדרת עם תמיכה ב session

en: Gallery Configuration
he: הגדרות Gallery

en: Missing value
he: ערך חסר

en: Can't find %s!
he: לא מוצא את %s!

en: %s is not executable!
he: %s לא ניתן להרצה

en: No languages found.
he: לא נמצאו שום שפות לבחירה

en: You can check for more recent versions by visiting %s.
he: אפשר לבדוק אם יש גרסאות חדשות יותר ב-%s.

en: This version of %s was released on %s.
he: הגירסה של %s יצאה לאור ב-%s.

en: Please check regularly for updates.
he: נא לבדוק באופן תדיר אם יש עדכונים.

en: Only the default locale for this machine is available, so date format will not change for different languages.
he: רק ערכת שפה אחת (ברירת המחדל) במחשב זה זמינה, לכן צורת התאריך לא תשתנה עבור שפות אחרות.

en: Admin password
he: סיסמת מנהל

en: Security violation
he: נסיון פריצה

en: Gallery Session Test
he: בדיקת Session של Gallery

en: If sessions are configured properly in your PHP installation, then you should see a session id below.
he: אם ה sessions מוגדרים טוב בהתקנת PHP, אז תוכל לראות session id למטה.

en: The &quot;page views&quot; number should increase every time you reload the page.
he: מספר ה &quot;צפיות בעמוד&quot; יגדל כל פעם שתרענן את העמוד.

en: Clicking %s should reset the page view number back to 1.
he: לחיצה על %s תחזיר את מספר הצפיות ל 1.

en: If this <b>does not</b> work, then you most likely have a configuration issue with your PHP installation.
he: אם זה <b>לא</b> עובד , כנראה שיש בעיה עם התקנתPHP שלך.

en: Gallery will not work properly until PHP's session management is configured properly.
he: Gallery לא יכולה לפעול כראוי עד שהגדרות ה-session ב-PHP שלך יוסדרו.

en: Your session id is
he: ה-session ID שלך הוא

en: Page views in this session
he: דפים אשר נצפו הפעם

en: Server IP address
he: כתובת ה IP של השרת

en: Start over
he: התחל מחדש

en: An account called %s has been created for you with the password you specified.
he: חשבון בשם %s נוצר בשבילך עם הסיסמה שבחרת.

en: Success!
he: הצליח!

en: Your configuration has been successfully saved!
he: ההגדרות נשמרו בהצלחה!

en: Note
he: הערה

en: You can reconfigure Gallery at any time by re-running this configuration wizard.
he: אתה יכול להגדיר מחדש את Gallery בכל זמן שתכנס לאשף ההגדרות

en: It will save your data so you won't have to enter it all again!
he: פעולה זו תשמור את המידע, כך שלא יהיה צורך להזין את כל המידע פעם נוספת!

en: Unable to write to %s.
he: לא מצליח לכתוב ל-%s.

en: You are missing either %s or %s.
he: חסר %s או %s.

en: Review Settings
he: בדוק הגדרות
