Gallery 1.4.4 - en to he translation catalogue (566 entries)

en: You are no allowed to perform this action !
he: אסור לך לבצע פעולה זו

en: Name and comment are both required to save a new comment!
he: על מנת לפרסם הערה יש למלא את שדה השם ושדה ההערה!

en: Your comment is too long, the admin set maximum length to %d chars
he: ההערה שלך ארוכה מידי האורך המקסימלי הוא %d

en: Add Comment
he: הוסף הערה

en: Enter your comment for this picture in the text box below.
he: הוסף הערה לתמונה בתיבת הטקסט מתחת

en: Cancel
he: בטל

en: Add Photos
he: הוסף תמונות

en: Applet (big)
he: החל

en: Album Permissions
he: הרשאות אלבום

en: Changing permissions for %s
he: שינוי הרשאות ל-%s

en: Owner:
he: שייך ל:

en: Users who can see the album
he: משתמשים המורשים לראות את האלבום

en: Users who can change album text.
he: משתמשים המורשים לערוך את הטקסט באלבום.

en: Users who can add photos.
he: משתמשים המורשים להוסיף תמונות.

en: Users who can modify photos.
he: משתמשים המורשים לערוך תמונות.

en: Users who can delete photos.
he: משתמשים המורשים למחוק תמונות.

en: Users who can create sub albums.
he: משתמשים המורשים ליצור תתי-אלבומים.

en: Users who can view full (original) images.
he: משתמשים המורשים לפתוח תמונות בגודל מלא.

en: Users who can add comments.
he: משתמשים המורשים להוסיף הערות.

en: Users who can view comments.
he: משתמשים המורשים לצפות בהערות.

en: Save
he: שמור

en: Done
he: הסתיים

en: Search
he: חיפוש

en: %d total
he: סה"כ %d

en: no images
he: אין תמונות

en: no pages
he: אין דפים

en: %s (%s), %s on %s
he: %s (%s), %s ב %s

en: %s, %s on %s
he: %s, %s ב %s

en: Welcome, %s
he: שלום %s

en: slideshow
he: מצגת שקופיות

en: find orphans
he: אלבומים יתומים

en: new album
he: אלבום חדש

en: manage users
he: ניהול משתמשים

en: preferences
he: העדפות

en: logout
he: יציאה מהמערכת

en: login
he: כניסה למערכת

en: register
he: הירשם

en: Attention Gallery Administrator!
he: לתשומת לב מנהל Gallery!

en: title
he: כותרת

en: url:
he: כתובת:

en: Hey!
he: היי!

en: Last changed on %s.
he: שונה לאחרונה ב-%s.

en: This album has been viewed %s since %s.
he: אלבום זה נצפה %s מאז %s.

en: 0 times
he: 0 פעמים

en: reset counter
he: אפס מונה

en: Comments available for this item.
he: יש הערות לפריט זה.

en: Captioned album does not match current album - aborting changes!
he: האלבום עם הכותרות לא תואם לאלבום הנוכחי

en: Captionator
he: עורך שמות תמונות

en: Multiple Caption Editor.
he: עורך שמות למספר תמונות

en: 1 photo in this album
he: באלבום זה תמונה אחת

en: items in this album
he: פריטים באלבום זה

en: on
he: -ב

en: Save and Exit
he: שמור וצא

en: Save and Edit Next %d
he: שמור וערוך את %d הבאים

en: Save and Edit Previous %d
he: שמור וערוך את %d הקודמים

en: Exit
he: צא

en: Title
he: כותרת

en: Keywords
he: מלות מפתח

en: Capture Date
he: תאריך הצילום

en: NO PHOTOS!
he: אין תמונות!

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Album up to date.
he: עד לתאריך

en: Upgrading album properties...
he: מאפייני  עידכון האלבום

en: done
he: הסתיים

en: Upgrading item %d of %d . . .
he: מעדכן פריט %d מתוך %d...

en: msg should be an array!
he: הודעה צריכה להיות מערך!

en: Resizing/compressing original image
he: משנה את תכונות התמונה המקורית

en: Cannot resize/compress this filetype
he: לא ניתן לשנות את תכונות הקובץ הזה בéל סוגו

en: Resizing %s
he: משנה גודל %s

en: Photo auto-rotated/transformed
he: התמונה עובדה אוטומטית

en: No highlight
he: אין דגשים

en: Error %s getting EXIF data
he: שגיאה %s בקבלת נתוני EXIF

en: Email problem: skipping %s (UID %s) because email address %s is not valid.
he: בעיית אימייל: מדלג %s (UID %s) בפני שהכתובת דואר %s אינה חוקית

en: Invalid image
he: תמונה לא תקפה

en: Unable to make thumbnail
he: לא מצליח ליצור שקופית

en: No preview
he: אין תצוגה מקדימה

en: No Caption
he: ללא כותרת

en: No thumbnail
he: אין שקופית

en: Anonymous User
he: משתמש אנונימי

en: Nobody
he: אף אחד

en: Unable to create dir
he: לא ניתן ליצור ספריה

en: %s exists, but is not a directory!
he: %s קיים, אך הוא אינו ספריה!

en: Illegal username %s: must at least 2 characters
he: %s הינו שם שגוי: חייב להיות לפחות בעל שני תוים

en: Illegal username %s: must at most 15 characters
he: %s הינו שם שגוי: חייב להיות עד 15 תוים ולא יותר

en: Illegal username %s: must contain only letters or digits
he: %s הינו שם שגוי: חייב להיות בעל אותיות ומספרים בלבד!

en: %s is reserved and cannot be used.
he: %s שמור (בחר שם אחר).

en: A user with the username of %s already exists
he: משתמש עם שם המשתמש %s כבר קיים

en: Password must be at least 3 characters
he: הסיסמה חייבת להיות בת 3 אותיות ומעלה

en: skipped
he: דולג

en: Problem adding %s:
he: ישנה בעיה להוסיף את %s:

en: Copy Photo
he: העתק תמונה

en: Invalid album selected: %s
he: האלבום שנבחר שגוי: %s

en: Can't copy album #%d
he: לא ניתן להעתיק את האלבום #%d

en: Copying photo #%d
he: מעתיק תמונה #%d

en: Creating Thumbnail
he: יוצר שקופית

en: Skipping Album #%d
he: מדלג על אלבום %d

en: Dismiss
he: סגור

en: Copy a range of photos to a new album:
he: העתק את תחום התמונות לאלבום חדש:

en: To copy just one photo, make First and Last the same
he: על מנת להעתיק תמונה בודדת, הכנס ערך זהה לראשון ולאחרון

en: Nested albums in this range will be ignored
he: תתי אלבומים בקבוצה זו לא יועברו

en: First
he: ראשון

en: Last
he: אחרון

en: New Album
he: אלבום חדש

en: WARNING: Some of the albums need to be upgraded to the current version of %s.
he: אזהרה: חלק מהאלבומים צריכים לעבור שידרוג לגרסה הנוכחית של %s

en: Upgrade now
he: שדרג כעת

en: Copy to Album!
he: העתק לאלבום!

en: no album / index specified
he: לא נבחר אלבום

en: Passwords do not match!
he: הסיסמאות אינן תואמות!

en: Create User
he: צור משתמש

en: User %s created
he: המשתמש/ת %s נוצר/ה

en: %s has registered by %s.  Email has been sent to %s.
he: %s נרשם ע"י %s. מייל נשלח אל %s.

en: Gallery Registration
he: הרשמה לגלרייה

en: Email sent to %s.
he: אימייל נשלח אל %s.

en: yes
he: כן

en: no
he: לא

en: Create a new user here.
he: צור משתמש חדש כאן

en: Create
he: צור

en: Delete Album
he: מחק אלבום

en: Do you really want to delete this album?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק אלבום זה?

en: Delete
he: מחק

en: no album specified
he: לא נבחר אלבום

en: Delete Photo
he: מחק תמונה

en: Do you really want to delete this Album?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק אלבום זה ?

en: Do you really want to delete this photo?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק תמונה זו ?

en: Delete User
he: מחק משתמש

en: You can't delete your own account!
he: אינך יכול למחוק את החשבון שלך

en: Users can have special permissions in each album.
he: תוכל לקבוע הרשאות מיוחדות למשתמשים בכל אלבום

en: If you delete this user, any such permissions go away.
he: אם תמחק משתמש זה, תמחקנה גם ההרשאות שלו

en: Users cannot be recreated.
he: אינך יכול לשחזר משתמשים שנמחקו

en: Even if this user is recreated, those permissions are gone.
he: גם אם תצליח לשחזר משתמש זה, ההרשאות שלו נמחקו לצמיתות

en: Do you really want to delete user
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק את המשתמש

en: Rebuilding Thumbnails
he: מעדכן שקופיות

en: Rebuilding %d thumbnails...
he: בונה מחדש %d שקופיות...

en: Processing image %d...
he: מעבד את תמונה %d...

en: Rebuilding 1 thumbnail...
he: מעדכן שקופית 1

en: Album Properties
he: מאפייני אלבום

en: Album Summary
he: סיכום אלבום

en: Album Title
he: שם האלבום

en: Background Color
he: צבע הרקע

en: Text Color
he: צבע הטקסט

en: Link Color
he: צבע הקישור

en: Background Image
he: תמונת רקע

en: Font
he: גופן

en: Borders
he: גבולות

en: Border color
he: צבע הגבול

en: Thumbnail size
he: גודל השקופית

en: Maximum dimensions of intermediate sized images
he: ממדים מירביים של תמונות מעבר

en: off
he: כבוי

en: Maximum dimensions of full sized images
he: ממדים מירביים של תמונות בגודל מלא

en: %d (%d MPix)
he: %d (%d מגה-פיקסל)

en: Show <i>Return to</i> link
he: הראה קישור <i>חזור</i>

en: Rows
he: שורות

en: Columns
he: עמודות

en: Auto fit-to-window for<br>images without a resized copy
he: התאמה אוטומטית לגודל החלון<br>לתמונות ללא שקופיות

en: Offer visitors ability to specify<br>preference for full-size or resized images
he: אפשר לגולשים לבחור העדפות<br> לתמונות בגודל מלא ושקופיות

en: Slideshow Type
he: סגנון המצגת תמונות

en: Off
he: כבוי

en: Ordered
he: ממוין

en: Random
he: אקראי

en: Include sub-albums in slideshow
he: כלול תתי אלבומים במצגת השקופיות

en: Allow slideshow to loop
he: אפשר לולאה למצגת תמונות

en: Slideshow Length
he: אורך המצגת תמונות

en: Display EXIF data?
he: ?הצג נתוני EXIF

en: Display click counter for this album?
he: הצג מונה לחיצות לאלבום זה?

en: Display owners name with caption
he: הצג את שם הבעלים עם התמונה

en: Allow item owners to modify their images
he: הרשה לבעלי התמונות לערוך את התמונות שלהם

en: Allow item owners to delete their images
he: הרשה לבעלי התמונות למחוק את התמונות שלהם

en: Add new items at beginning of album
he: הוסף פריטים חדשים בתחילת האלבום

en: Display clickable image dimensions
he: הצג נתוני תמונה ע"ג לינקים

en: Apply values to nested Albums (except Album Title and Summary).
he: החל מאפיינים אלה על תתי האלבומים (למעט שם האלבום והתקציר)

en: Apply
he: החל

en: Undo
he: בטל

en: Close
he: סגור

en: Year must be between 1000 and 3000
he: השנה חייבת להיות בין 1000 ו- 3000

en: Edit Text
he: ערוך טקסט

en: Caption
he: כותרת

en: Photo Capture Date
he: תאריך הצילום

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: Year
he: שנה

en: Hours
he: שעות

en: Minutes
he: דקות

en: Seconds
he: שניות

en: Edit %s
he: ערוך %s

en: Edit the %s and click %s when you're done
he: ערוך את %s ולחץ %s לסיום.

en: Custom Thumbnail
he: שקופית מיוחדת

en: Remaking the Thumbnail...
he: מייצר שקופית מחדש

en: Choose which part of the image will compose your thumbnail:
he: בחר את החלק של התמונה שיופיע בשקופית:

en: You are not allowed to perform this action.
he: אסור לך לבצע פעולה זו.

en: Watermarking photo.
he: מכתים תמונה

en: Edit Watermark
he: ערוך כתם

en: Configure Custom Fields
he: הגדר שדות

en: Alt Text / onMouseOver
he: טקסט אלטרנטיבי (onMouseOver)

en: Number of user defined custom fields
he: מספר שדות להגדרה ע"י המשתמש

en: Field
he: שדה

en: Apply to nested Albums
he: החל על תתי-אלבומים

en: Admin help
he: עזרת מנהל

en: To install or upgrade the Gallery Remote Applets, please refer to
he: להתקנה או שידרוג ישומון GALLERY REMOTE עיין ב:

en: Use the Gallery Remote Applet to upload pictures. It will take a short while to download.
he: השתמש בישומון GALLERY REMOTE להעלאת הקבצים. טעינתו לוקחת קצת זמן

en: If you don't have the Java Plugin 1.4 or later, you can use one of the other methods.
he: אם לא מותקן בדפדפן שלך JAVA 1.4 או גרסה חדשה יותר, תוכל להשתמש בשיטות אחרות

en: Use the Gallery Remote Mini Applet to upload pictures. It will take a short while to download.
he: השתמש בישומון Gallery Remote MINI להעלאת הקבצים. טעינתו לוקחת קצת זמן

en: Click the <b>Browse</b> button to locate a photo to upload.
he: לחץ על כפתור ה-<b>Browse</b> לאתר תמונה להוספה

en: Supported file types
he: סוגי קבצים נתמכים:

en: Tip:
he: טיפ:

en: 1. Select the number of files you want to upload:
he: 1. בחר את מספר הקבצים אותם ברצונך להעלות לשרת:

en: 2. Use the Browse button to find the photos on your computer
he: 2. השתמש בכפתור ה-Browse על מנת לאתר את הקבצים על המחשב שלך

en: File
he: קובץ

en: Use filename as caption if no caption is specified.
he: השתמש בשם הקובץ ככותרת, כברירת מחדל.

en: Upload Now
he: העלה לשרת עכשיו

en: A Java application that runs on Mac, Windows and Unix
he: יישום Java שפועל על מחשבי מקינטוש, Windows ו-Unix.

en: Other methods
he: שיטות אחרות

en: See a couple of other Methods for adding pictures to your Gallery on Gallerys Website.
he: גלה שתי שיטות נוספות להעלאת תמונות אל הגלריה שלך.

en: Windows XP Publishing Agent
he: אשף הפרסום של חלונות XP

en: <i>Note:</i> this feature is still experimental!
he: <i>שים לב:</i> תכונה זו עדיין בנסיון!

en: Set photo captions with original filenames.
he: קבע את כותרות התמונות בהתאם לשמות הקבצים

en: Submit URL or directory
he: הכנס כתובת או ספריה

en: Slide Show for Gallery :: %s
he: מצגת שקופיות ל :: %s

en: Slide Show for album :: %s
he: מצגת שקופיות לאלבום :: %s

en: %s Random Images from %s
he: %s תמונות ראנדומליות מ %s

en: %d Random Images from album :: %s
he: %d תמונות ראנדומליות מאלבום :: %s

en: Blend
he: ערבוב

en: Blinds
he: וילונות

en: Checkerboard
he: לוח-שח

en: Diagonal
he: אלכסון

en: Gradient
he: הדרגתי

en: Iris
he: איריס

en: Pinwheel
he: גלגל פינים

en: Pixelate
he: מפוקסל

en: Radial
he: סיבובי

en: Spiral
he: ספיראלי

en: RANDOM!
he: ערבב!

en: play
he: הרץ

en: The slide show is stopped, Click [play] to resume.
he: המצגת נעצרה, לחץ [הרץ] כדי להתחיל אותה שוב

en: stop
he: עצור

en: normal size
he: גודל רגיל

en: full size
he: גודל מלא

en: The slide is showing normal sized images, Click [full size] to view full sized images.
he: המצגת מציגה תמונות בגודל רגיל, לחץ על [מסך מלא] בכדי לעבור למצב זה

en: forward direction
he: קדימה

en: reverse direction
he: אחורה

en: Picture is loading...
he: התמונה נטענת

en: of
he: מתוך-

en: Please Wait...
he: אנא המתן...

en: Delay:
he: השהיה:

en: second
he: שניה

en: seconds
he: שניות

en: Transition:
he: מעבר:

en: Loop
he: לולאה

en: This album has no photos to show in a slide show.
he: אין באלבום זה תמונות להצגה במצגת השקופיות.

en: back to album
he: בחזרה לאלבום

en: Member file
he: קובץ חבר

en: Username
he: שם משתמש

en: Old Password
he: סיסמה קודמת

en: New Password
he: סיסמה חדשה

en: New Password (again)
he: סיסמה חדשב (שוב)

en: Full Name
he: שם מלא

en: Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Gallery language
he: שפת Gallery

en: User can create albums
he: המשתמש יכול ליצור אלבומים

en: Send email to user <br>when account is created
he: שלח דוא"ל למשתמש <br>עם יצירת החשבון

en: User is an admin
he: המשתמש הוא מנהל

en: you can't un-admin yourself
he: אינך יכול לבטל את סטטוס המנהל לעצמך

en: Note: admins can always create albums
he: הערה: מנהלים תמיד יכולים ליצור אלבומים

en: Security violation
he: נסיון פריצה

en: delete album
he: מחק אלבום

en: move album
he: העבר אלבום

en: reorder album
he: סדר מחדש את האלבום

en: rename album
he: שנה את שם האלבום

en: edit captions
he: ערוך את כותרות התמונות

en: permissions
he: הרשאות

en: properties
he: מאפיינים

en: view&nbsp;comments
he: ראה&nbsp;הערות

en: watermark&nbsp;album
he: כתם&nbsp;אלבום

en: From:
he: מאת:

en: delete comment
he: מחק הערה

en: add comment
he: הוסף הערה

en: Album
he: אלבום

en: hidden
he: מוסתר

en: view comments for this nested album
he: צפה בהערות לתת אלבום זה

en: First Page
he: עמוד ראשון

en: Previous Page
he: עמוד קודם

en: Next Page
he: עמוד הבא

en: Last Page
he: עמוד אחרון

en: First Photo
he: התמונה הראשונה

en: Previous Photo
he: התמונה הקודמת

en: Next Photo
he: התמונה הבאה

en: Last Photo
he: התמונה האחרונה

en: %d of %d
he: %d מתוך %d

en: Watermark
he: כתם

en: None
he: כלום

en: No files matching %s found in %s
he: אין קבצים שמתאימים ל %s ב %s

en: Alignment
he: יישור

en: Upper&nbsp;Left
he: למעלה&nbsp;משמאל

en: Top
he: למעלה

en: Upper&nbsp;Right
he: למעלה&nbsp;מימין

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Lower&nbsp;Left
he: למטה&nbsp;משמאל

en: Bottom
he: למטה

en: Lower&nbsp;Right
he: למטה&nbsp;מימין

en: Preview Size
he: גודל תצוגה מקדימה

en: Check All
he: בדוק הכול

en: Clear All
he: מחק הכול

en: Invert Selection
he: הפוך בחירה

en: Upload Date
he: תאריך העלאה

en: Image Size
he: גודל תמונה

en: Additional EXIF Data
he: מידע EXIF נוסף

en: Description
he: תיאור

en: Vote
he: הצבעה

en: Total points in brackets
he: סה"כ נקודות בסוגריים

en: Average points in brackets
he: ממוצע נקודות בסוגריים

en: Album: %s
he: אלבום: %s

en: Result from one voter | Result of %d voters
he[0]: תוצאות ממצביע אחד
he[1]: תוצאות מ %d מצביעים

en: %s: %s points;
he: %s: %s נקודות;

en: Key - %s
he: מפתח - %s

en: No votes so far.
he: אין הצבעות בנתיים

en: Poll results:
he: תוצאות הצבעה:

en: No votes
he: אין הצבעות

en: Number %d overall.
he: מספר %d בכללי

en: Login to %s
he: כנס ל-%s

en: Logging in gives you greater permission to view, create, modify and delete albums.
he: הכנסות מעניקה לך יותר הרשאות לראות, ליצור, לשנות ולמחוק אלבומים.

en: Invalid username or password
he: שם המשתמש או הסיסמה אינם תקפים

en: You must specify a username
he: עליך להכניס שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: You must specify a password
he: עליך להכניס סיסמה

en: Login
he: כנס למערכת

en: Forgotten your password?
he: שכחת את סיסמתך?

en: Not a valid username
he: משתמש לא תקף

en: Send me my password
he: שלח אלי את הסיסמא שלי

en: Please select a user
he: אנא בחר משתמש

en: Manage Users
he: נהל משתמשים

en: You can create, modify and delete users here.
he: תוכל ליצור, לערוך ולמחוק משתמשים כאן.

en: There are no users!  Create one.
he: אין משתמשים! עליך ליצור משתמש.

en: Modify
he: ערוך

en: Invalid user
he: משתמש לא תקף

en: Modify User
he: ערוך משתמש

en: You can change any information about the user using this form.
he: תוכל לשנות כל מידע על המשתמש בטופס זה

en: Move Album
he: העבר אלבום

en: Select the new location of album
he: בחר במיקום חדש לאלבום

en: Move it!
he: העבר!

en: Nest within another Album:
he: הכנס לתוך אלבום אחר כתת אלבום

en: Move to Album!
he: עבור לאלבום!

en: Move Photo
he: העבר תמונה

en: You can't move photos into the album they already exist in.
he: אי אפשר להעביר תמונות לאלבום בו הן נמצאות כרגע

en: You do not have the required permissions to write to %s!
he: איל לך הרשאה לכתוב ל %s

en: Moving photo #
he: מעביר תמונה #

en: - Creating New Album Highlight
he: יוצר דגש לאלבום חדש

en: Current Location is %s
he: המיקום הנוכחי הוא %s

en: Move a range of photos to a new album:
he: העבר טווח תמונות לאלבום חדש:

en: To move just one photo, make First and Last the same
he: על מנת להעביר תמונה בודדת, הכנס ערך זהה לראשון ולאחרון

en: Note: items that have votes will lose these votes when moved to another album
he: שים לב: נתוני ההצבעות יעלמו עם העברת הפריטים לאלבום אחר

en: Upload failed: %s.
he: העלאה נכשלה: %s

en: %s added, %s skipped
he: %s נוספו, %s דולגו

en: You can change your user information here.
he: ניתן לשנות את פרופיל המשתמש שלך כאן.

en: Change Owner
he: שנה בעלים לתמונה

en: Everybody
he: כולם

en: Rank
he: דירוג

en: Critique
he: קריטי

en: Show results of voting to all visitors?
he: הצג תוצאות הצבעה לכל המשתמשים?

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Return to  %s
he: חזור ל %s

en: Uploading Photos
he: מעלה תמונות לשרת

en: File upload in progress!
he: מעלה קובץ!

en: This page will go away automatically when the upload is complete.  Please be patient!
he: דף זה ייעלם עם סיום ההעלאה, נא להיעזר בסבלנות!

en: Publish Your Photos and Movies to %s.
he: פרסם את התמונות והסרטים שלך ל %s

en: Username and Password are not correct.
he: שם משתמש וסיסמה שגויים

en: Please Enter Username and Password
he: בבקשה הזן שם משתמש וסיסמה

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Select the Album to which to Publish
he: בחר את האלבום כדי להחליף כדי לפרסם

en: Use filenames as captions
he: השתמש בשמות קבצים כ

en: Create New Album
he: צור אלבום חדש

en: Not Logged In!
he: לא מחובר!

en: No album specified!
he: לא נבחר אלבום!

en: This user cannot add photos in %s.
he: משתמש זה אינו רשאי להוסיף תמונות ב-%s.

en: Press the 'Back' button and try again!
he: בבקשה לחץ על כפתור אחורה כדי לנסות סוף

en: User cannot create ROOT level album.
he: המשתמש אינו רשאי ליצור אלבומים ברמה עליונה.

en: User cannot create nested album in %s.
he: המשתמש לא יכול ליצור תת-אלבום ב %s

en: No Parent Album Specified!
he: לא נבחר אלבום-אב!

en: Enter New Album Title
he: הקש את כותרת האלבום

en: Select Parent Album
he: בחר אלבום-אב

en: NEW TOP LEVEL ALBUM
he: אלבום רמה עליונה חדש

en: User cannot add to album
he: המשתמש אינו רשאי להוסיף לאלבום

en: No file specified
he: לא נבחר קובץ

en: Photo Upload
he: העלת תמונה

en: Upload Photos to
he: העלה תמונות אל

en: Publishing with Windows XP
he: פרסם עם Windows XP

en: Using the Windows XP <i>Publish To the Web</i> feature
he: בשימוש התוכנה<i>Publish To the Web</i> הנמצאת ב WindowsXP

en: Windows XP comes with a nice feature that allows you to publish content from your desktop directly to a web service.  %s <b>has experimental</b> support for this feature.
he: Windows XP בא עם פיצר נחמד שמרשה לכם לפרסם תוכן משולחן העבודה שלכם ישר אל האיטרנט. %s <b>has expermental</b> תומך בפיצר זה .

en: It's relatively easy to configure.
he: זה מאוד קל להגדיר.

en: Step 1
he: שלב 1

en: Download the %sXP Configuration File%s
he: תוריד את %sקובץ ההגדרה של WindowsXP%s

en: Save this file on your PC and rename it %s.
he: שמור את קובץ זה על המחשב שלך ואז שנה את השם ל-%s.

en: If it asks you for confirmation about changing the file type, answer &quot;yes&quot;.
he: אם הוא שואל אותך על אישור שינוי פורמט הקובץ , ענה &quot;כן&quot;.

en: Right click on this file and you should see a menu appear.
he: לחץ ימני על קובץ זה ואז תפריט תופיע

en: Select the <b>Merge</b> option (this should be at the top of the menu).
he: בחר באפשרות <b>Merge</b> או <b>מזג</b> (האפשרות אמורה להיות העליונה בתפריט)

en: It will ask you if you want to import these values into your registry.
he: הוא ישאל אותך אם ברצונך ליבא את הערכים ל-registry.

en: Click &quot;ok&quot;.
he: יש להקיש &quot;ok&quot;.

en: It will tell you that the files were imported successfully.
he: הוא יאמר שהקבצים יובאו בהצלחה.

en: Click &quot;ok&quot; again.
he: יש להקיש &quot;ok&quot; בשנית.

en: Step 2
he: שלב 2

en: Click this link and then follow the instructions to log into your Gallery, select an album and publish the image.
he: הקלק על קישור זה, הזדהה בפני מערכת gallery, בחר אלבום ופרסם את התמונות

en: Return to Add Photos
he: חזור להוספת תמונות

en: Rename Album
he: שנה את שם האלבום

en: There is already an album with that name!
he: קיים אלבום בשם זה!

en: What do you want to name this album?
he: איך ברצונך לקרוא לאלבום זה?

en: The name cannot contain any of the following characters
he: השם אינו יכול להכיל את התוים הבאים

en: or
he: או

en: spaces
he: רווחים

en: Those characters will be ignored in your new album name.
he: סימנים אלה לא יופיעו בשם האלבום

en: Rename
he: שנה את שם

en: Resize Photo
he: שנה גודל תמונה

en: Resizing %d photos...
he: משנה גודל של %d תמונות...

en: Processing image
he: מעבד תמונה

en: Resizing 1 photo...
he: משנה גודל של תמונה 1

en: Resizing photos
he: משנה גודל תמונות

en: Target filesize
he: גודל קובץ צפוי

en: Maximum side length in pixels
he: אורך צלע מקסימלי בפיקסלים

en: Change Size
he: שנה גודל

en: Rotate/Flip Photo
he: סובב/הפוך תמונה

en: Rotating/Flipping photo.
he: מסובב/הופך תמונה

en: (this may take a while)
he: (זה יכול לקחת כמה שניות)

en: How do you want to manipulate this photo?
he: כיצד ברצונך לשנות תמונה זו?

en: Rotate
he: סובב

en: Counter-Clockwise
he: נגד כיוון השעון

en: Clockwise
he: עם כיוון השעון

en: Flip
he: הפוך

en: Processing and Saving Photos
he: מעבד ושומר תמונות

en: Fetching Urls...
he: מביא כתובות...

en: Processing %s as a local directory.
he: מעבד %s כספריה מקומית.

en: Could not open url: %s
he: אין אפשרות לפתוח את הכתובת: %s

en: Parsing %s for images...
he: מחפש תמונות ב-%s...

en: Found %d images
he: נמצאו %d תמונות

en: Processing status...
he: סטטוס העיבוד

en: No images uploaded!
he: לא הועלו תמונות!

en: Add Files
he: הוסף קבצים

en: Search Again
he: חפש שוב

en: Gallery
he: גלריה

en: Albums containing %s
he: אלבומים המכילים %s

en: No Album Matches
he: לא נמצאו אלבומים תואמים

en: Photos containing %s
he: תמונות המכילות %s

en: Matching Comments
he: הערות תואמות

en: From Album
he: מאלבום

en: KEYWORDS
he: מילות מפתח

en: No Photo Matches
he: אין תמונות תואמות

en: upgrade all albums
he: שדרג את כל האלבומים

en: Search the Gallery's Album and Photo<br> titles, descriptions and comments
he: חפש בשמות ותיאורי האלבומים והתמונות

en: Go
he: חפש

en: Slide Show
he: המצגת

en: Sort Album
he: מיין אלבום

en: Warning:  This operation can't be undone.
he: אזהרה: אין אפשרות לבטל פעולה זו.

en: By Upload Date
he: על פי תאריך העלאה

en: By Picture-Taken Date
he: על פי תאריך הצילום

en: By Filename
he: על פי שם הקובץ

en: By Number of Clicks
he: על פי מספר לחיצות

en: By Caption
he: על פי כותרת

en: By Number of Comments
he: על פי מספר הערות

en: Randomly
he: אקראית

en: Ascending
he: בסדר עולה

en: Descending
he: בסדר יורד

en: Sort
he: מיין

en: Progress
he: התקדמות

en: Upgrade Albums
he: שידרוג אלבומים

en: The following albums in your gallery were created with an older version of the software and are out of date.
he: באלבומים הבאים בגלרייה שלך נוצרו ע"י גרסה ישנה וכעת אינם מעודכנים.

en: This is not a problem!
he: זו אינה בעיה!

en: We can upgrade them.  This may take some time for large albums but we'll try to keep you informed as we proceed.
he: אנחנו יכולים לשדרג אותם .  זה יכול לקחת זמן אם האלבום גדול, אבל אנחנו ננסה לעדכן אותך בפעולות .

en: None of your photos will be harmed in any way by this process.
he: אף אחד מהתמונות שלך ניזוקו בכל דרך שהיא בפעולה זו .

en: All albums are up to date.
he: כל האלבונים מעודכנים

en: upgrade them all at once
he: עדכן את כולם בו זמנית

en: upgrade
he: שידרוג

en: items
he: פריטים

en: Upgrading Users
he: משדרג משתמשים

en: The user database in your gallery was created with an older version of the software and is out of date.
he: רישמת המשתמשים בגלרייה שלך נוצרה ע"י גרסה ישנה וכעת היא אינה מעודכנת.

en: We will upgrade it.  This may take some time.
he: אנו נעדכן זאת. פעולה זו עלולה להימשך זמן מה.

en: Your data will not be harmed in any way by this process.
he: הנתונים שלך לא יינזקו בשום צורה ע"י פעולה זו.

en: Incorrect password
he: סיסמא לא נכונה

en: You must provide your old password to change it.
he: עליך לספק את סיסמתך הישנה על מנת לשנות אותה.

en: Change User Preferences
he: שנה העדפות משתמש

en: If you want to change your password, you must provide your old password and then enter the new one twice.
he: אם ברצונך לשנות את סיסמתך, עליך להקיש את הסיסמה הישנה, ואת החדשה פעמיים.

en: You can change your username to any combination of letters and digits.
he: ניתן לשנות את שם המשתמש שלך לכל צירוף של ספרות ואותיות.

en: Empty
he: ריק

en: edit %s
he: ערוך %s

en: edit
he: ערוך

en: Error:
he: שגיאה:

en: Results:
he: תוצאות:

en: none
he: כלום

en: Status: %s (expected %s)
he: סטטוס: %s (צפוי %s)

en: PHP's %s unable to determine dimensions.
he: %s של PHP לא הצליח לקבוע את מידות התמונה.

en: You have no graphics package configured for use!
he: אין לך חבילה גרפית מוגדרת לשימוש!

en: Not closing this window because debug mode is on
he: אין אפשרות לסגור חלון זה מכיוון שה- debug mode פעיל

en: target file size %d kbytes
he: גודל קובץ צפוי %d kbytes

en: trying quality %d%%
he: מנסה איכות %d%%

en: Done.
he: הסתיים.

en: Unknown file type: %s
he: סוג קובץ לא ידוע : %s

en: Can't write to %s.
he: לא ניתן לכתוב ל-%s.

en: Can't read %s.
he: לא ניתן לקרוא את %s.

en: Select Album
he: בחר אלבום

en: Top Level
he: רמה עליונה

en: current location
he: מיקום נוכחי

en: self
he: עצמי

en: Could not open lock file (%s)!
he: לא ניתן לפתוח את קובץ הנעילה (%s)!

en: Could not acquire lock (%s)!
he: לא ניתן להשיג נעילה (%s)!

en: Sub-albums
he: תתי-אלבומים

en: Skipping %s (ZIP support not enabled)
he: מדלג על %s (אין תמיכה ב-ZIP)

en: Adding %s
he: מוסיף %s

en: Need help?  Look in the  %s%s FAQ%s
he: צריך עזרה? חפש ב-%s%s FAQ%s

en: Skipping %s (can't handle %s format)
he: מדלג %s (לא יכול לטפל בפורמט %s)

en: documentation
he: תיעוד

en: Generated by %s v%s
he: נוצר על-ידי %s גירסה %s

en: Powered by %s v%s
he: פועל על %s גירסה %s

en: Email not sent as it is disabled for this gallery
he: אימייל לא נשלח בפני שהאופציה חסומה לגלרייה זו

en: Email sent
he: אימייל נשלח

en: Email not sent
he: אימייל לא נשלח

en: Cannot open logfile: %s
he: לא ניתן לפתוח את הלוג: %s

en: gallery title
he: כותרת הגלרייה

en: gallery URL
he: קישור לגלרייה

en: No frames
he: ללא מסגרות

en: Can't open %s
he: לא ניתן לפתוח את %s

en: No albums
he: אין אלבומים

en: 0 pages
he: 0 דפים

en: %s and %s in this album on %s
he: %s ו-%s באלבום זה ב-%s

en: %s and %s in this album
he: %s ו-%s באלבום זה

en: %s in this album on %s
he: %s באלבום זה ב-%s

en: %s in this album
he: %s באלבום זה

en: %s are hidden
he: %s מוסתרים

en: %s is hidden
he: %s מוסתר

en: add photos
he: הוסף תמונות

en: new nested album
he: תת-אלבום חדש

en: custom fields
he: שדות משתמש

en: sort items
he: סדר פריטים

en: resize all
he: שנה גודל לכולם

en: rebuild thumbs
he: בנה שקופיות מחדש

en: poll properties
he: אפשרויות הצבעה

en: poll results
he: תוצאות הצבעה

en: poll reset
he: איפוס הצבעה

en: view comments
he: ראה הערות

en: admin options
he: כלים למנהל

en: See full poll results
he: ראה תוצאות הצבעה מלאות

en:  or
he: או

en: You can change your choices if you wish.
he: תוכל לשנות את בחירתך אם תרצה.

en: No description
he: ללא תיאור

en: Changed:
he: שונה:

en: Contains:
he: מכיל :

en: Viewed:
he: נצפה :

en: Movie
he: סרטון

en: Photo
he: תמונה

en: Edit Thumbnail
he: ערוך תמונה ממוזערת

en: Edit Title
he: ערוך כותרת

en: Edit Description
he: ערוך תיאור

en: Reset Counter
he: אפס מונה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Hey! Add some photos.
he: היי! הוסף כמה תמונות

en: This album is empty.
he: אלבום זה ריק.

en: Email me when:
he: שלח אלי מייל כאשר:

en: Comments for this Album
he: יש הערות לאלבום זה

en: return to album
he: חזור לאלבום

en: Sorry.  This album does not allow comments.
he: סליחה, אך אלבום זה אינו מאפשר הערות.

en: resize photo
he: שנה גודל תמונה

en: delete photo
he: מחק תמונה

en: View Images
he: צפה בתמונות

en: normal
he: רגיל

en: full
he: מלא

en: photo properties
he: מאפייני התמונה

en: Photo Properties
he: מאפייני התמונה

en: Reload EXIF Data From File
he: טען מחדש מידע EXIF מהקובץ

en: (if the data is current, this will not appear to do anything)
he: (אם המידע עדכני, זה לא יעשה שום שינוי)
